ثبت شرکت

هر گاه دو و یا چند نفر قصد داشته باشند تا شرکتی تاسیس کنند باید حتما ثبت شرکت را انجام دهند. ثبت شرکت در واقع قراردادیست که همه طرفین و شرکای حقوقی و یا حقیقی یک شرکت باید آنرا امضا کنند و نسبت به رعایت مفاد آن پایبند باشند. ثبت شرکت در واقع میتواند منافع هر کدام از طرفین را به خوبی حفظ کند. ثبت شرکت از جمله خدماتیست که در دفاتر خدماتی ثبتی نیز انجام میشود. با ثبت شرکت به مزیتهای زیادی دست خواهید یافت. اعتماد شرکتها و افرادی که قصد دارند تا با شما وارد معامله ای شوند باید جلب شود. این جلب اعتماد کار دشواریست و اگر به این موضوع که شرکت شما ثبت نشده است پی ببرند هرگز حاضر نخواهند بود تا با شما همکاری کنند و یا معامله ای را انجام دهند. در واقع عدم ثبت شرکت، غیر قانونی بودن فعالیت شما را نشان خواهد داد. دریافت ویزای تجاری یکی از مزیتهای بزرگ ثبت شرکت میباشد. بیشتر شرکت ها همواره با شرکت های خارجی به منظور تامین و یا فروش کالا در ارتباط هستند. برای اینکه بتوانید نیاز خود را در خارج از کشور تامین کنید باید ویزای تجاری کشور مقصد را تهیه کنید. تهیه ویزای تجاری نیز نیازمند ثبت شرکت میباشد. شرکتی که ثبت شده باشد به راحتی میتواند ویزای تجاری خود را دریافت کرده و به کشورهای دیگر برای انجام معاملات بازرگانی و یا شرکت در نمایشگاه ها و همایش های گوناگون شرکت کند.

از دیگر مزیت های بسیار مهم ثبت شرکت باید به دریافت وام آسان اشاره نمود. بسیاری از بانک ها و سازمان ها وجود دارند که به شرکت ها برای توسعه نیروی انسانی و همچنین کسب کار وام های خوبی ارائه میدهند که اولین شراط دریافت وام نیز برخورداری از ثبت شرکت میباشد. در صورتیکه شرکت ثبت نشده باشد نمیتوانید وام های ارائه شده را دریافت کنید.

ثبت شرکت یکی از خدماتی است که در دفاتر خدمات ثبتی انجام میشود. میتوانید به یک دفتر خدمات ثبتی مانند موسسه حقوقی پیمان مراجعه کرده و بعد از گذراندن مراحلی، شرکت خود را به ثبت برسانید.

ثبت شرکت در موسسه حقوقی پیمان بسیار سریعتر انجام میشود. بسیاری از موسسه ها و دفاتر خدمات ثبتی وجود دارند که با وجود ادعای انجام ثبت شرکت در کوتاه ترین زمان ولی مشاهده میشود که کار ثبت شرکت را با تاخیر انجام داده و از همین رو مشتری رضایتی نخواهد داشت.

موسسه حقوقی پیمان با داشتن سابقه طولانی در انجام انواع خدمات ثبتی مانند ثبت شرکت و ثبت برند آماده ارائه مشاوره و انجام کلیه خدمات توسط مشاورین باتجریه میباشد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :