ثبت برند

ثبت برند از خدمات ثبتی میباشد که برای تمامی شرکت ها امری ضروری و لازم میباشد. در واقع یک شرکت برای اینکه بتواند از هویت محصول خود دفاع کند باید ثبت برند را انجام دهد. ثبت برند باعث میشود تا لوگو و نام تجاری شرکت شما فقط مختص شرکت شما باشد و شخص دیگری نمیتواند بر روی محصولات و یا شرکت خود از نام تجاری متعلق به شما استفاده کند. ثبت برند به طور کلی مزیت هایی دارد که به آن میپردازیم:

ثبت برند باعث میشود تا هیچگونه سو استفاده ای از کالای شما و همچنین نامی که برای شرکت خود در نظر گرفته اید صورت نگیرد. با ثبت برند محصولات و همچنین شرکت شما بیشتر شناخته خواهند شد و در واقع متمایز خواهید شد. ثبت شرکت مشکلاتی که به دلیل تحریم برای شرکت ها به وجود می آید را حذف میکند.

شرکت هایی که قصد ثبت برند دارند به دو روش میتوانند اقدام کنند. در قدم اول مراجعه به سازمان ثبت اسناد و املاک میباشد. ولی مشکلات ثبت برند از طریق سازمان ثبت اسناد و املاک بسیار زیاد است و باید دردسر های زیادی را متحمل شوید. اگر از شرکت هایی که از طریق سازمان ثبت اسناد اقدام به ثبت برند کرده اند پرس و جو کنید، پی خواهید برد که ثبت برند از طریق این سازمان کاری بسیار دشوار و همچنین زمان بر است. بسیاری از صاحبان شرکت ها وقت کافی برای طی مراحل اداری طولانی را ندارند.

بهترین کاری که میتوانید انجام دهید استفاده از دفاتر خدمات ثبتی و یا موسسه حقوقی میباشد. با انتخاب یک موسسه حقوقی باتجربه و قدیمی مانند موسسه حقوقی پیمان میتوانید از تمامی این مراحل سخت و همچنین زمان بر ثبت برند در سازمان ثبت خلاص شوید.

موسسه حقوقی پیمان از مجموعه وکلای پایه یک و حقوقدانان برجسته بهره میبرد که به خوبی از تمامی مراحل ثبت برند، ثبت شرکت و به طور کلی کلیه خدمات ثبتی آگاهی دارند و در این زمینه سابقه طولانی نیز دارند.

موسسه حقوقی پیمان در یک زمینه بسیار مهم نسبت به سایر موسسه ها پیشتاز است و آن در سرعت پیگیری کار میباشد. تمامی افرادی که برای انجام خدمات ثبتی و ثبت شرکت به این موسسه مراجعه نموده اند، توانسته اند در مدت کوتاهی برند خود را ثبت کنند.

با بهره گیری از خدمات ثبت برند و ثبت شرکت موسسه حقوقی پیمان مطمئن خواهید بود که خدمات شما با بهترین و مناسبترین هزینه انجام خواهد شد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :